Wczytywanie...

Szkoła języka niemieckiego
Deutsch-Meister

Szkoła Deutsch-Meister powstała z pasji do nauczania języka niemieckiego.

Jej założycielkami i właścicielkami są: mgr Agnieszka Kowalkowska i  mgr Elżbieta Sztramska, z wykształcenia nauczycielki języka niemieckiego.

Głównym celem naszej szkoły jest efektywne nauczanie języka niemieckiego. Oferowane przez nas kursy skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie tak, aby każdy uczestnik kursu osiągnął zamierzone cele.

Proces efektywnego nauczania w szkole języka niemieckiego Deutsch-Meister:
  • Zgłoszenie do szkoły
  • Weryfikacja potrzeb i oczekiwań kursanta podczas 30-minutowej lekcji próbnej
  • Nauka języka w oparciu o autorską metodę Deutsch-Meister
  • Testy sprawdzające postępy w nauce
  • Test podsumowujący i sprawdzający dany cykl nauki
  • Wydanie przez szkołę certyfikatu ukończenia określonego kursu,  z uwzględnieniem wyników testu końcowego
Przeprowadzamy weryfikacje znajomości j. niemieckiego potencjalnych pracowników. W ramach współpracy z nami w tym zakresie oferujemy:
- profesjonalną, wiarygodną weryfikację kompetencji językowych danego kandydata
- przeprowadzenie min. 10 min. rozmowy telefonicznej w j. niemieckim
- końcowy pisemny raport z konkretną oceną danego kandydata (poziom językowy, opis mocnych i słabych stron, ew. potencjał językowy)
Zapytaj nas o spersonalizowaną ofertę dla Twojej firmy!

Poniedziałek - Piątek

Zajęcia odbywają się online