Metoda

Szkoła Języka Niemieckiego Deutsch-Meister pracuje w oparciu o autorską metodę , która polega na zdobyciu praktycznych umiejętności komunikowania się w różnych sytuacjach życia codziennego.

Naszym uczniom oferujemy naukę języka niemieckiego z wykorzystaniem autentycznych materiałów, tj. artykułów prasowych, reportaży, filmików itp. Nie korzystamy z dostępnych na rynku podręczników - samodzielnie opracowujemy arkusze pracy, uwzględniając przy tym potrzeby naszych uczniów. Prowadzimy zajęcia w formie swobodnej dyskusji opartej na  słownictwie z aktualnie omawianego tekstu. Nowe wyrażenia utrwalane są w żywej rozmowie w różnych kontekstach, co zapewnia ich skuteczne zapamiętanie i właściwe użycie.  Wyniki w nauce sprawdzane są poprzez systematycznie przeprowadzane testy składające się z części pisemnej i ustnej. Umożliwia to również uczniom kontrolę ich postępów w nauce.

Przyjdź na zajęcia i przekonaj się osobiście jak działa nasza metoda!