Magda Markiewicz

Szkołę Deutsch Meister bez wahania poleciłabym każdemu, kto szuka w pełni profesjonalnego kształcenia językowego. Lektorki tej szkoły cechuje nie tylko fachowość, ale przede wszystkim prawdziwa pasja językowa i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy uczniom. Zajęcia są idealnie dopasowane do poziomu i oczekiwań uczestnika kursu, a prowadząca zajęcia bardzo czujnie obserwuje ucznia, wprowadza zmiany, kiedy tylko dostrzega ich potrzebę, proponuje nowe metody, zmienia tematykę zajęć - słowem: dba o to, by nauka była ciekawa i skuteczna. Rzadko spotykałam się do tej pory z taką elastycznością. Dodatkowo - atmosfera zajęć jest wspaniała, wręcz przyjacielska, co motywuje i sprzyja osiąganiu zamierzonych efektów nauki. Po długim okresie całkowitego braku kontaktu z językiem niemieckim wybrałam kurs indywidualny w Deutsch Meister i w bardzo krótkim czasie - dzięki pani Eli Sztramskiej - odważyłam się rozmawiać w tym języku, co uważam za niezwykły postęp. Przesyłane drogą mailową materiały, ciekawe słówka - sprzyjają dodatkowo podtrzymaniu entuzjazmu związanego ze zdobywaniem wiedzy i nie pozwalają zapomnieć o języku.

Magda Markiewicz